Blog

Efekt zmysłowej pomadki na dłużej? Sprawdź, jak na stałe poprawić kolor i kształt ust

By Lipiec 6, 2018 No Comments
makijaż permanentny ust

Makijaż ust podkreśla urodę kobiety. Nałożone na usta szminka lub błyszczyk stanowią zwieńczenie całego make-upu, ale niestety szybko się „zjadają”, a ponadto nie zawsze mamy czas, aby je nałożyć. Jak na stałe poprawić kształt ust?

Metody na poprawę kształtu ust

Rozwiązaniem problemu znikającej po chwili szminki i braku czasu na perfekcyjny makijaż jest makijaż permanentny ust. Jest on także idealnym sposobem na poprawę kształtu ust, zwłaszcza kiedy wargi są wąskie, niekształtne lub nieproporcjonalne. Właścicielki takich ust często rozważają plastyczne powiększenie warg, tymczasem można to zrobić zdecydowanie mniej inwazyjnie. Nie ma potrzeby inwestowania w drogie zabiegi poprawiające urodę.

Makijaż permanentny ust

To zdecydowanie tańsze, a przede wszystkim mniej inwazyjne rozwiązanie, którego efektem jest poprawa kształtu ust. Makijaż permanentny ust jest doskonałą propozycją dla kobiet, które chcą mieć piękny kolor ust na stałe. Taka metoda korekty ust pozwala na perfekcyjny wygląd bez konieczności nakładania pomadek, błyszczyków i konturówek. To oszczędność czasu i wygoda, którą doceni każda kobieta.

Na czym polega makijaż permanentny ust?

Zabieg makijażu permanentnego ust polega na wprowadzaniu pigmentu do jasnej warstwy naskórka za pomocą specjalnej igły wibrującej. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym z użyciem żelu lub maści. W niektórych przypadkach stosuje się znieczulenie stomatologiczne. Zabieg trwa średnio 30-60 minut. Efekty utrzymują się od 3 do 5 lat.

Barwniki używane do zabiegu są dobierane indywidualnie do koloru skóry. Najkorzystniejsze rozwiązanie to makijaż permanentny ust z pigmentem zbliżonym do naturalnego koloru ust, o 2 lub 3 tony ciemniejszym.

Efekty makijażu permanentnego ust

Dzięki poddaniu się zabiegowi permanentnego makijażu ust można:

  • delikatnie powiększyć usta,
  • wyrównać asymetrię ust,
  • podkreślić nierówny i rozmyty kontur ust (możliwy jest także kontur z cieniowaniem o różnym stopniu intensywności).

Tuż po wykonaniu zabiegu makijaż ust jest bardziej intensywny. Właściwy kolor ust, który jest docelowym w makijażu permanentnym pojawia się po upływie około 5 dni.

Makijaż permanentny ust to nie tylko poprawiony kształt ust, oszczędność czasu na co dzień, ale także zdecydowana poprawa pewności siebie.